KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8616470
nr 861 6470
Kopparstick
1700-tal, 33x25
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:48:10
25/11 19:20:45